CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Tribulus Power | Трибулус Сила

Други производи

 • Kumari Saar | Кумари Саар

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

 • Arjun Tea | Арјун Чај

  1.090 ден

Tribulus Power | Трибулус Сила

✓ Tribulus terrestris помага за здравјето и нормалното функционирање на уринарниот систем.
✓ Tribulus terrestris го поддржува здравјето на репродуктивниот систем и ја промовира сексуалната способност.
✓ Tribulus terrestris помага за одржување на здраво ниво на железо во крвта.
✓ Tribulus terrestris го поддржува здравјето на срцето.

1.090 ден

Опис

Tribulus power капсулите се 100% природен екстракт од билката Tribulus terrestris. Од овој производ ги добивате следните бенефити:

 1. Tribulus terrestris помага за здравјето и нормалното функционирање на уринарниот систем.
 2. Tribulus terrestris го поддржува здравјето на репродуктивниот систем и ја промовира сексуалната способност.
 3. Tribulus terrestris помага за одржување на здраво ниво на железо во крвта.
 4. Tribulus terrestris го поддржува здравјето на срцето.

Начин на употреба
1-2 капсули еднаш до два пати на ден

Не треба да се надминува препорачаната доза.

Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.

Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Едно пакување содржи 60 капсули од по 500 мг.

Бр. Латинско име Индиско име Количина
1 Tribulus terrestris Gokshura 500 мг

Забелешка: Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tribulus Power | Трибулус Сила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

Име

Go to Top