CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Tribulus Power | Трибулус повеќе тестостерон природно

Други производи

 • Go Richh Hair Oil | ЗА СИЛНА И УБАВА КОСА

  Original price was: 990 ден.Current price is: 693 ден.

 • Брахми Чаванпраш – ајурведски производ за имунитет и меморија

  Brahmi Chyawanprash – ЗА ПОСИЛЕН ИМУНИТЕТ

  1.470 ден

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Проблемите со прекумерна тежина, слаб метаболизам, подуеност и отоци реши ги на природен начин.

  Stholyantak Churna | СЛАБЕЈТЕ ПРИРОДНО

  1.090 ден

Tribulus Power | Трибулус повеќе тестостерон природно

✓ Tribulus terrestris помага за здравјето и нормалното функционирање на уринарниот систем.
✓ Tribulus terrestris го поддржува здравјето на репродуктивниот систем и ја промовира сексуалната способност.
✓ Tribulus terrestris помага за одржување на здраво ниво на железо во крвта.
✓ Tribulus terrestris го поддржува здравјето на срцето.

1.090 ден

Опис

Tribulus power капсулите се 100% природен екстракт од билката Tribulus terrestris. Од овој производ ги добивате следните бенефити:

 1. Tribulus terrestris помага за здравјето и нормалното функционирање на уринарниот систем.
 2. Tribulus terrestris го поддржува здравјето на репродуктивниот систем и ја промовира сексуалната способност.
 3. Tribulus terrestris помага за одржување на здраво ниво на железо во крвта.
 4. Tribulus terrestris го поддржува здравјето на срцето.

Начин на употреба
1-2 капсули еднаш до два пати на ден

Не треба да се надминува препорачаната доза.

Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.

Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Едно пакување содржи 60 капсули од по 500 мг.

Бр. Латинско име Индиско име Количина
1 Tribulus terrestris Gokshura 500 мг

Забелешка: Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tribulus Power | Трибулус повеќе тестостерон природно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

Име

Go to Top