CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Стрес (месечен пакет)

Други производи

 • Brahmi Chyawanprash – Брахми Чуампраш

  1.470 ден

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

Стрес (месечен пакет)

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

3.270 ден

Опис

Дозирање:

Brahmi– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Stress support –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Ashwagandha –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Не треба да се надминува препорачаната доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.
Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Бр. Производ Количина
1 Brahmi 1 Шишенце (60 капсули)
2 Stress support 1 Шишенце (60 капсули)
3 Ashwagandha 1 Шишенцe (60 капсули)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стрес (месечен пакет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

Име

Go to Top