CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)

Други производи

 • Go Richh Hair Oil | ЗА СИЛНА И УБАВА КОСА

  Original price was: 990 ден.Current price is: 693 ден.

 • Брахми Чаванпраш – ајурведски производ за имунитет и меморија

  Brahmi Chyawanprash – ЗА ПОСИЛЕН ИМУНИТЕТ

  1.470 ден

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Проблемите со прекумерна тежина, слаб метаболизам, подуеност и отоци реши ги на природен начин.

  Stholyantak Churna | СЛАБЕЈТЕ ПРИРОДНО

  1.090 ден

Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

4.360 ден

Опис

Дозирање:

Arjuna– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Arjun чај – еден чај два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Punarnava Mandoor – 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Не треба да се надминува препорачаната доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.
Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Arjuna 1 Шишенце (60 капсули)
2 Arjun чај 2 Пакувања (250г.)
3 Punarnava mandoor 1 Шишенце (120 таблети)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

Име

Go to Top