CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)

Други производи

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

 • Arjun Tea | Арјун Чај

  1.090 ден

Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

4.360 ден

Description

Дозирање:

Arjuna– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Arjun чај – еден чај два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Punarnava Mandoor – 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Не треба да се надминува препорачаната доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.
Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Arjuna 1 Шишенце (60 капсули)
2 Arjun чај 2 Пакувања (250г.)
3 Punarnava mandoor 1 Шишенце (120 таблети)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Можеби те интересира

Title

Go to Top