CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Имунитет (месечен пакет)

Други производи

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

 • Arjun Tea | Арјун Чај

  1.090 ден

Имунитет (месечен пакет)

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

7.630 ден

Description

Дозирање:

Boswelia Curcumin– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Kanchaar guggul –  2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Giloy – 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Echinacea – 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Tulsi – 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Бр. Производ Количина
1 Boswelia Curcumin 2 Шишенца (120 капсули)
2 Kanchaar guggul 1 Шишенце (120 таблети)
3 Giloy 2 Шишенца (120 капсули)
4 Echinacea 1 Шишенцe (60 капсули)
5 Tulsi 1 Шишенцe (60 капсули)

Не треба да се надминува препорачаната доза.

Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.

Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Имунитет (месечен пакет)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Можеби те интересира

Title

Go to Top