CHANGE YOUR LIFESTYLE.

This product is currently on sale, hurry up!

Home » Продукти » Go Richh Hair Oil | ЗА СИЛНА И УБАВА КОСА

Други производи

 • Брахми Чаванпраш – ајурведски производ за имунитет и меморија

  Brahmi Chyawanprash – ЗА ПОСИЛЕН ИМУНИТЕТ

  1.470 ден

 • Алое Вера кое е најчисто на пазарот во Македонија. Производ кој се користи за детоксификација на телото, одстранување на сувост на кожата или пак за било какви оштетувања на кожата, лузни, акни, изгореници и е одличен имуно модулатор.

  Kumari Saar | Алое Верa – зајакнете го имунитеот

  1.240 ден

 • Проблемите со прекумерна тежина, слаб метаболизам, подуеност и отоци реши ги на природен начин.

  Stholyantak Churna | СЛАБЕЈТЕ ПРИРОДНО

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

Go Richh Hair Oil | ЗА СИЛНА И УБАВА КОСА

Главни предности на Go Richh Hair Oil :
• Одржува здрав крвоток и промовира одлично здравје на косата.
• Ги балансира трите доши (Вата, Пита и Кафа), кои се од суштинско значење за општото здравје на телото.
• Производот е 100% природен, без хемикалии, адитиви или вештачки бои, осигурувајќи безбедна употреба за сите типови на коса.
• Формулиран е од експерти по ајурведа, кои имаат длабоко разбирање на традиционалните индиски методи за нега на коса.

Прегрнете ја убавината на Ајурведата и пружете и ја на вашата коса грижата што ја заслужува. Пробајте го денес и откријте ја тајната за поздрава коса.
Откријте ја тајната за здрава, сјајна коса со нашата специјално изработена месечна промоција за масло за коса! Во текот на овој месец, препуштете се на врвното искуство за нега на коса по непобедлива цена. Промоцијата важи само од 29.06. до 29.07.2024 година.

Original price was: 990 ден.Current price is: 693 ден.

30% Off

Опис

Збогатено со моќни ајурведски билки ова масло ја ревитализира вашата коса од корен до врв, промовирајќи раст, густина и сјај. Совршено за сите типови коса, тоа е вашето идеално решение за силна и убава коса. Искусете ја моќта на подмладување на природата бидејќи го враќа сјајот и мазност на сувата, оштетена коса, оставајќи ја зајакната и сјајна. Без разлика дали се борите со опаѓање на косата, разлетувањето, првут, или се стремите кон посилни и посјајни прамени, Go Richh Hair Oil нуди сеопфатно решение за сите ваши проблеми со косата.
Начин на употреба:
• Користете го маслото секојдневно или како дел од вашата неделна рутина за нега на коса.
• Нежно масирајте неколку капки од маслото на скалпот и косата.
• Оставете го да дејствува најмалку 30 минути или преку ноќ, а потоа измијте ја косата со благ шампон.
Со редовна употреба, Go Richh Hair Oil помага да се одржи косата здрава, сјајна и зајакната.

Состав:
Butea monosperma – 2 г
Eclipta alba – 2 г
Bacopa monnieri – 500 мг
Трифала (Emblica officinalis, Terminalia bellirica, Terminalia chebula) – 500 мг
Emblica officinalis – 500 мг
Acacia concinna – 500 мг
Citrullus colocynthis – 500 мг
Glycyrrhiza glabra – 1 г
Lawsonia inermis – 1 г

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Go Richh Hair Oil | ЗА СИЛНА И УБАВА КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

Име

Go to Top