CHANGE YOUR LIFESTYLE.

Home » Продукти » Црн дроб (месечен пакет)

Други производи

 • Kumari Saar | Кумари Саар

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

 • Arjun Tea | Арјун Чај

  1.090 ден

Црн дроб (месечен пакет)

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

5.450 ден

Опис

Дозирање:

Echinacea– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Detox чај – еден чај два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Giloy– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Не треба да се надминува препорачаната доза.
Овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна.
Производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Echinacea 1 Шишенце (60 капсули)
2 Detox чај 2 Пакувања (250г.)
3 Giloy 2 Шишенца (120 капсули)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црн дроб (месечен пакет)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби те интересира

 • Kumari Saar | Кумари Саар

  1.240 ден

 • Stholyantak Churna | Столијантак Чурна

  1.090 ден

 • Ајурведа – Прирачник за здрав живот од м-р др. Викрам Чаухан

  300 ден

 • Arjun Tea | Арјун Чај

  1.090 ден

Име

Go to Top